Loading

Biz Kimiz

Bilgin Hukuk, Birlik Arabuluculuk, Bilgi Patent, Büyüteç Eğitim, Legbis ve Legal Ofis; B Kurumsal çatısı altında yer alan ve multi – disipliner bir yaklaşım sağlamak için güçlü bir bağ ile tasarlanan şirket ve girişimlerdir.

Sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Bilgin Hukuk Bürosu, yerel anlaşmazlıklar konusunda danışmanlık yapmanın yanı sıra profesyonel ekibi ile ABD, İngiltere, Belçika, Avustralya gibi birçok farklı ülkede faaliyet gösteren şirketlerin Türkiye merkezli operasyonlarında danışmanlık yapmaktadır.

Bilgi Patent Ofisi, Fikri Mülkiyet Hakları alanında ve özellikle marka, patent, tasarım konularında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bilgin Hukuk ve Patent ofisi girişimcilerin yurt içi ve yurt dışı işlerini kurmalarına, yürütmelerine ve korumalarına yardımcı olmaktadır.

Birlik Arabuluculuk, deneyimli arabulucu kadrosu ile başta iş hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, kira hukuku, sözleşmeler hukuku, fikri ve sınai haklar hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar ile arabuluculuğa elverişli tüm hukuk uyuşmazlıkların çözümü için hizmet vermektedir.

Büyüteç Eğitim, iş hukukundan kaynaklı uyuşmazlıkların yol açabileceği zararlardan şirketlerin korunması, Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uyumluluk sürecinin sağlanması, aile şirketlerinin kurumsallaştırılması gibi temel konularda kurumsal eğitimler vermektedir.

Legbis, kullanıcı merkezli yöntemlerle hukuk hizmetlerinde tasarım odaklı yaklaşımla çözümler sunan hukuk teknolojisi girişimidir. Hukuk profesyonellerinin günlük rutinlerini uygun maliyetli bir şekilde otomatikleştirmelerine yardımcı olan uzman ve belge otomasyon sistemleri ile bu sistemlerin eğitimleri üzerine çalışmaktadır.

B Ofis, 30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren B Kurumsal girişimidir. Yıllara dayanan tecrübemizle ihtiyaçlarınızı anlıyor ve çözümler üretiyoruz. Müvekkillerinizin sorularını cevaplayabileceğiniz ve arabuluculuk görüşmelerini yapabileceğiniz konforlu ve modern toplantı alanları ile yanınızdayız.